Техничка конференција: Светосавски турнир у дизању тегова

XII Светосавски турнир ученица и ученика основних и средњих школа се одржава 28.01.2018. године, у сали Техничке школе  „Михајло Пупин” у Инђији.

Стартна листа након техничке конференције:

ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

N ТАКМИЧАР/КА Општина / Град Година рођења Т.категорија Биатлон
1 МАРКОВИЋ  Драгана  Врдник 2005  44  45 
2 БУРСАЋ   Ленка  Ириг 2006  48  40
3 РИСТИЋ  Вања  Ириг 2006  48  40 
4 ЈАЊАТОВИЋ  Јелена  Врдник 2006  53  40 
5 ЊЕЊИЋ  Сања  Врдник 2003  53  50 
6 ГРУЈИЧИЋ Жељана Инђија 2005 58 35
7 РАДОЈЧИЋ   Валентина  Врдник 2003  58  60 
8 ЛОНЧАР  Ивана  Ириг 2005  58  50 
9 БОГДАНОВИЋ  Исидора  Шашинци 2003  69  115 
10 МАРКОВИЋ  Жули-Одре  Врдник 2004  69  50 
11 НЕДЕЉКОВИЋ Ана Врање 2004 75 100
12 ИВКОВИЋ   Марија  Врдник 2003  75  65 
             
1 ИЛЕШ Лехел Хајдуково 2003 50 50
2  КЕРХОНИ Љазер  Сомбор 2006  62   60
3 БЕГОВИЋ Тамаш Хајдуково 2003 62 50
4 ПАСТОР Филип Хајдуково 2003 69 90
5 ДОРОЖМАИ Алекс Хајдуково 2005 77 60
6 ЂУРКОВИЋ  Бранислав  Бач 2007  77   95
7 БЕРТРАН  Филип  Бач 2003   85 180 
8 КАПОСТА Балинт Хајдуково 2004 85 50

СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

N ТАКМИЧАР/КА Општина / Град Година рођења Т.категорија Биатлон
1 ЗАГОРАЦ   Радмила Рума 2001  48  120 
2 БЈЕЛИЋ Соња  Рума 1999 69  100 
             
1 ХЕДЕР Патрик Хајдуково 2002 56 110
2 АПРО Данијел Хајдуково 2002 62 115
3 ПАВИЧЕВИЧ   Марко  Инђија 2000  62  100 
4 БОГОЈЕВИЋ Стефан  Сомбор  2002 62  95 
5 РАНГ Андреј Сомбор 2002  62  140
6 КРНАЈАЦ  Јован  Бач 2002  62  180 
7 ВЛАДИСАВЉЕВ  Стеван  Бач 1999  62  240 
8 ПЕТРИК Лука  Сомбор 2002  69  145 
9 ГРУЈИЧИЋ  Александар  Инђија 2000  69  155 
10 ВУКОЈЕВИЋ  Ненад  Инђија 2001  69  90 
11 ШИНКОВИЧ Ерик Хајдуково 2001 69 100
12 СТЈЕПАНОВИЋ Лука Сомбор 2002  77 140
13 БИРОВЉЕВ Андреј  Инђија 2002  77  90 
14 ВИШИЋ Теодор  Сомбор 2000  85 190 
15 КЕРХОНИ  Роберт  Сомбор 2002  85  140 
16 АНТИЋ Александар Врање 2002 94 140
17 ПРАПРОТНИК Матеја Београд 2000  94  180 
18 МРЂЕНОВИЋ  Ненад  Инђија 2000  94  90 
19 СИМОВИЋ  Стефан  Инђија 2002  105  75 
20 ХАШКО Виктор Хајдуково 2001 105 200

Мерење:

  • Девојчице, основне и средње школе –  09:00 часова
  • Дечаци, основне и средње школе – 09:30 часова

Такмичарске групе се одређују након мерења.

 

Службена лица:

Рита Шпајзер, Ференц Киш, Јовица Зораја, Тамара Грујичић, Драган Кривошија, Игор Ђармоцки, Владан Михајловић

 

Право наступа на XII СВЕТОСАВСКOM ТУРНИРУ УЧЕНИЦА И УЧЕНИКА ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА имају такмичари/ке који свој статус ученика потврде ђачком књижицом, или потврдом школе коју похађају и  за ту школу наступају.

Сви учесници морају имати важећи лекарски преглед !

 

Add Comment Register



Оставите коментар

Ваша email адреса неће бити видљива јавности. Неопходна поља су означена са *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>