Финална листа: Првенство Србије за сениоре и ветеране

Првенство Србије за сениоре и ветеране се одржава 25.05.2019. године у Сомбору.

Финална листа учесника:

Хедер Патрик Спартак 2002 С 61 150
Апро Данијел Спартак 2002 С 61 140
Крнајац Јован Херкулес 2002 С 61 210
Јошић Милош Херкулес 2000 С 61 160
Владисављев Стеван Херкулес 1999 С 67 245
Саулић Александар Спартак 2002 С 67 140
Пастор Филип Спартак 2003 С 73 145
Дакић Небојша Спартак 1993 С 73 160
Ранг Андреј Раднички 2002 С 73 190
Петрик Лука Раднички 2002 С 73 190
Нојевић Саша Партизан 1987 С 73 190
Стјепановић Лука Раднички 2002 С 73 180
Бјелић Александар Партизан 2004 С 81 180
Таталовић Никола Спорт актив 1988 С 81 230
Беседеш Левенте Спартак 2001 С 81 180
Рожњик Ервин Спартак 1993 С 81 270
Икач Сергеј Раднички 1999 С 81 220
Аранђеловић Душан Наисус 1993 С 81 200
Русовски Игор Три главе 1995 С 81 207
Стеванов Марко Три главе 1996 С 81 207
Јурас Иван Три главе 1996 С 81 182
Петровић Бојан Бањица 1993 С 81 240
Пеце Михаљ Спартак 1987 С 89 260
Хашко Виктор Спартак 2001 С 89 220
Керхони Роберт Раднички 2002 С 89 180
Веселиновић Владимир Бањица 1993 С 89 220
Ћорић Данило Партизан 1985 С 89 240
Иконић Денис Партизан 1986 С 89 210
Тричковић Андреја Наисус 1993 С 89 220
Ивковић Вељко Три главе 1985 С 89 252
Ћурчић Дражен Спотр актив 1988 С 89 165
Петровић Владан Бањица 1987 С 96 240
Томић Игор Раднички 1987 С 96 270
Белер Роланд Спартак 1999 С 96 190
Кеслер Бојан Раднички 1991 С 96 200
Бертран Филип Херкулес 2003 С 96 230
Ђармоцки Игор Камен 1992 С 96 230
Бјелић Андреј Партизан 1996 С 96 220
Антић Александар Младост 2002 С 96 180
Гвозденовић Мишел ЈЈедин. Н.Бечеј 1997 С 102 270
Прапротник Матеја Бањица 2000 С 102 250
Вујовић Александар Бањица 1994 С 102 220
Кужић Ненад Наисус 1991 С 109 300
Стевановић Филип Партизан 1991 С 109 250
Мирковић Јован Спартак 2002 С 109 190
Кајдочи Тамаш Спартак 1997 С + 109 350
Кајдочи Тивадар Спартак 1993 С + 109 320
Бертран Кристијан Херкулес 1998 С +109 265
Ивановић Андреа Спорт актив 1988 С +109 230
Тарабић Ненад Камен 1975 В 89 110
Аника Андрија Спартак 1973 В 109 200
Синиша Танасковић Јединство С.П. 1977 В 67 130

Секретар такмичења :

  •                 Ференц Киш
  •                 Милица Рапаић

Судије :

  •                 Драгутин Араповић
  •                 Јовица Зораја
  •                 Жељко Алексић
  •                 Душко Мирковић

Врховни судија :

  •                 Милан Маширевић

Делегат такмичења :

  •                 Милан Михајловић

Meрење: 08:30

Такмичење: 11:00

 

 

Add Comment Register



Оставите коментар

Ваша email адреса неће бити видљива јавности. Неопходна поља су означена са *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>