Финална листа: XIII Светосавски турнир ученица и ученика основних и средњих школа

XIII Светосавски турнир ученица и ученика основних и средњих школа се одржава 26.01.2019. године у Инђији.

Финална листа учесника:

СВЕТОСАВСКИ ТУРНИР – ФИНАЛНА ПРИЈАВА

ИНЂИЈА, 26.01.2019.

 

Презиме

Име

година

рођења

пол

Град

Т.кат.

Најављени биатлон

 

ОСНОВНА ШКОЛA – УЧЕНИЦЕ

1

МАРКОВИЋ

Драгана

2005

Ж

Ириг

45

45

2

БУРСАЋ

Ленка

2006

Ж

Ириг

55

55

3

РИСТИЋ

Вања

2006

Ж

Ириг

55

45

4

АДРОВИЋ

Амела

2005

Ж

Ириг

59

50

5

ЈАЊАТОВИЋ

Јелена

2006

Ж

Ириг

59

55

6

ЛОНЧАР

Ивана

2005

Ж

Ириг

71

70

7

ГРУЈИЧИЋ

Жељана

2005

Ж

Инђија

59

50

8

НЕДЕЉКОВИЋ

Ана

2004

Ж

Врање

81

100

 

СРЕДЊА ШКОЛA – УЧЕНИЦE

1

ЖИВКОВИЋ

Тијана

2002

Ж

Ириг

55

65

2

БОГДАНОВИЋ

Исидора

2003

Ж

Ириг

71

110

3

ИВКОВИЋ

Марија

2003

Ж

Ириг

76

100

4

СУБАНОВИЋ

Теодора

2002

Ж

Суботица

64

105

5

ЧУЧКОВИЋ

Богдана

2002

Ж

Инђија

64

45

6

ТИШМА

Драгана

2002.

Ж

С. Пазова

64

38

 

ОСНОВНА ШКОЛA – УЧЕНИЦИ

1

БЈЕЛИЋ

Александар

2004

М

Београд

73

180

2

СТОЈАНОВИЋ

Вукашин

2007

М

Врање

49

50

3

СТОЈАНЧИЋ

Борис

2004

М

Инђија

67

80

4

КЕРХОНИ

Лазар

2006

М

Сомбор

67

80

5

ЂУРКОВИЋ

Бранислав

2007

М

Бач

89

105

6

САБО

Адам

2005

М

Суботица

61

70

7

ДОРОЖМАИ

Александар

2005

М

Суботица

81

100

 

СРЕДЊА ШКОЛA – УЧЕНИЦИ

1

АНТИЋ

Александар

2002

М

Врање

96

160

2

ПРАПРОТНИК

Матеја

2000

М

Беогрсд

102

220

3

МРЂЕНОВИЋ

Ненад

2000

М

Инђија

102

115

4

ВУКОЈЕВИЋ

Ненад

2001

М

Инђија

73

120

5

РАНГ

Андреј

2002

М

Сомбор

67

 160

6

СТЈЕПАНОВИЋ

Лука

2002

М

Сомбор

73

170

7

ПЕТРИК

 Лука

2002

М

Сомбор

73

 170

8

КЕРХОНИ

Роберт

2002

М

Сомбор

 89

170

9

КРНАЈАЦ

Јован

2002

М

Бач

61

215

10

БЕРТРАН

Филип

2003

М

Бач

89

230

11

ХЕДЕР

Патрик

2002

М

Суботица

61

125

12

АПРО

Данијел

2002

М

Суботица

69

110

13

ПАСТОР

Филип

2003

М

Суботица

73

100

14

ХАШКО

Виктор

2001

М

Суботица

89

210

15

МИРКОВИЋ

Јован

2002

М

Суботица

109

130

Mерење:

  • ученице: 09:00
  • ученици: 10:00

Након мерења, одредиће се такмичарске групе

Такмичење: 11:00 часова

Службена лица на такмичењу:
Делегат: Милан Михајловић
Врховни судија: Рита Шпајзер
Судије: Игор Ђармоцки, Владан Михајловић, Драган Кривошија
Секретари: Киш Ференц, Дадо Медић

 

Add Comment Register



Оставите коментар

Ваша email адреса неће бити видљива јавности. Неопходна поља су означена са *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>